Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Państwowej Straży Pożarnej, 8 września 2020 r. w Krempnej koło Jasła odbyły się Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu Górskim.
Zawody te były kolejnym etapem Pucharu Polski w Biegach Strażaków o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Zróżnicowana trasa o długości 10 km przebiegała przez teren Magurskiego Parku Narodowego.

W mistrzostwach uczestniczyło ponad 60 zawodników, a wśród nich 3 strażaków reprezentujących województwo świętokrzyskie: Sławomir Pietrzykowski i Konrad Czarnecki z Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach oraz Damian Noga z Komendy Powiatowej PSP ze Staszowa.

Najszybszy w swojej kategorii, a jednocześnie zajmując 2 miejsce Open został sklasyfikowany Damian Noga, Sławomir Pietrzykowski zajął 7 miejsce w swojej kategorii wiekowej, natomiast Konrad Czarnecki uplasował się na 8 miejscu.

Gratulujemy uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych imprezach sportowych.

Opracowanie i zdjęcia: sekc. Konrad Czarnecki, KW PSP Kielce

siedziba

Komenda Wojewódzka

Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

ul.Sandomierska 81, 25-324 Kielce

Telefon kontaktowy

fax. 41 36 53 203

Adres e-mail

Elektroniczna skrzynka podawcza

\kgg8q018up\SkrytkaESP

Odwiedzin dziś 13

Odwiedzin od 28.12.2018 241042

* 14.09.2020r. Kielce ul. Tarnowska . Około godziny 11:47 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia jedna osoba po zaopatrzeniu przez Pogotowie Ratunkowe, została zabrana do szpitala. Strażacy zabezpieczyli stronę techniczną zdarzenia. *