W dniu 28 lipca 2020 roku w Sali Tradycji Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach odbyło się uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę pani Mirosławy Głowackiej.

Pani Mirosława Głowacka przez prawie 25 lat swojej pracy w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Kielcach, wykonywała obowiązki Radcy Prawnego, świadcząc pomoc prawną,                 a w szczególności udzielając porad i konsultacji prawnych, sporządzając opinie prawne, opiniując zawierane umowy, a także występując przed sądami i urzędami.

Pani Mirosława Głowacka za realizację pracy w ochronie przeciwpożarowej została  wyróżniona:

  • Brązową Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”
  • Brązowym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”

Podczas spotkania Zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Grzegorz Rajca w towarzystwie p.o. Zastępcy Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Jarosława Piotrowskiego, złożył pani Mirosławie Głowackiej wyrazy uznania i podziękował za wieloletnią oraz pełną zaangażowania pracę na rzecz Państwowej Straży Pożarnej.

Za współpracę podziękowali również funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach, życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

siedziba

Komenda Wojewódzka

Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

ul.Sandomierska 81, 25-324 Kielce

Telefon kontaktowy

fax. 41 36 53 203

Adres e-mail

Elektroniczna skrzynka podawcza

\kgg8q018up\SkrytkaESP

Odwiedzin dziś 238

Odwiedzin od 28.12.2018 226117

* W dniu 05.08.2020 r. ok. godz. 19:30 w msc. Nieskurzów, pow. opatowski na drodze krajowej DK74 doszło do wypadku z udziałem 2 samochodów ciężarowych i 1 sam. osobowego. W wyniku zaistniałego zdarzenia 3 osoby zostały poszkodowane. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kpp poszkodowanym oraz pomocy w ich transporcie do karetek pogotowia. W działaniach udział wzięło 5 zastępów PSP i OSP, Pogotowie Ratunkowe, w tym LPR oraz Policja. * W dniu 1.08.2020 r. ok. godz. 14:10 w msc. Osiek, powiat staszowski, doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem dostawczym. Pojazdami łącznie podróżowało 8 osób, które zostały ranne. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kpp poszkodowanym oraz pomocy w ich transporcie do karetek pogotowia. W działaniach udział wzięło 5 zastępów PSP i OSP, Pogotowie Ratunkowe, w tym LPR oraz Policja. * W dniu 30.07.2020 roku o godz. 21. 44 samochód osobowy wypadł z jezdni. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy. W działaniach udział brały 2 zastępy straży pożarnej. * *