2018-10-08 | Jednostka: KP PSP Opatów

6 października 2018 roku reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie zwyciężyła w 7. edycji turnieju piłki nożnej Zakładów Pracy w Opatowie, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Opatowska Liga Halowa. 

W zmaganiach brało udział pięć drużyny z terenu powiatu opatowskiego. Drużyny rywalizowały między sobą grając systemem każdy z każdym. Mecze obfitowały w bardzo dużą ilość bramek, o czym mogą świadczyć wyniki. Niejednokrotnie dochodziło do ostrych starć, co świadczy o tym, że każdemu zależało na jak najlepszym wyniku. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji.

Kolejność zajętych miejsc przez poszczególne drużyny w tych rozgrywkach przedstawia się następująco:

  1. Miejsce – KP PSP Opatów
  2. Miejsce – Skanska Kielce
  3. Miejsce – Przedsiębiorcy Opatów
  4. Miejsce – PZW Opatów
  5. Miejsce  - DPS Zochcinek

Najlepszym zawodnikiem turnieju został mł. asp. Jakub Łowicki.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały okolicznościowe dyplomy oraz puchary.

 

Opracowanie: kpt. Bernard Bednarczyk

Zdjęcia: asp. Grzegorz Pargieła

siedziba

Komenda Wojewódzka

Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

ul.Sandomierska 81, 25-324 Kielce

Telefon kontaktowy

fax. 41 36 53 203

Adres e-mail

Elektroniczna skrzynka podawcza

\kgg8q018up\SkrytkaESP

Odwiedzin dziś 116

Odwiedzin od 28.12.2018 33822

* 17.03.2019 r. W dniu dzisiejszym na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano 70 pożarów suchych traw na nieużytkach. W działaniach ratowniczo - gaśniczych udział brało 151 zastępów Straży Pożarnej. 16.03.2019 r. Psary-Kąty, pow. kielecki. Około godziny 22:08 doszło do wypadku drogowego, w którym samochód osobowy wypadł z zakrętu drogi i znalazł się poza pasem jezdni na boisku sportowym.W wyniku zdarzenia kierowca samochodu osobowego został uwięziony w pojeździe.Poszkodowanego uwolniono przy użyciu narzędzi hydraulicznych.W akcji ratowniczej brały udział 4 zastępy straży pożarnej oraz inne służby. * *