****13.12.2017r. Około godziny 18:30 w miejscowości Chotów w powiecie włoszczowskim doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych Honda Civic i VW Passat. Podróżowało 5 osób, 4 osoby z ogólnymi obrażeniami przekazane PRM i zabrane do szpitala. Na miejscu działało 5 zastępów straży pożarnej.***12.12.2017r. Włoszczowice, pow. pińczowski. Około godz. 7:32 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. W wyniku zderzenia 6 osób, w tym 1 dziecko zostało poszkodowanych, a następnie zabranych do szpitala. W akcji ratowniczej udział brało 7 zastępów straży pożarnej oraz inne służby.****11.12.2017r, Zwierzyniec, pow. buski. O godz 18:12 sam. osobowy VW Passat uderzył w drzewo. Kierowca samochodu poniósł śmierć na miejscu. W akcji ratowniczej udział brało 3 zastępy straży pożarnej oraz inne służby***09.12.2017, g.12: 39, Niegosławice pow. jędrzejowski, Wypadek drogowy dwóch sam. osobowych. Podróżowało 5 osób. 4 osoby w tym 1 dziecko zabrane do szpitala. DW 768 zablokowana. 3 zastępy Straży Pożarnej na miejscu.****
2017-10-12 | Jednostka: KP PSP Włoszczowa

Knapówka - dachowanie samochodu osobowego

  print

11 października 2017 r. po godz. 7.40 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP we Włoszczowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 786 niedaleko miejscowości Knapówka gm. Włoszczowa.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej stwierdzono dachowanie samochodu osobowego Opel Corsa. Samochód znajdował się w rowie, do góry kołami. Pojazdem podróżowały 3 osoby i opuściły pojazd o własnych siłach. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom uczestniczącym w zdarzeniu. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego, osoby zostały przebadane przez lekarza, który podjął decyzję o przewiezieniu wszystkich 3 osób do szpitala. Uszkodzony pojazd postawiono na kołach oraz odłączono akumulator. W czasie działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

W akcji ratowniczej, która trwała ponad jedną godzinę wzięły udział 2 samochody ratowniczo–gaśnicze z JRG Włoszczowa i samochód ratowniczo-gaśniczy z OSP Czarnca, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.

Opracował: mł. bryg. Tomasz Szymański

Zdjęcia: archiwum KP PSP we Włoszczowie

 Dodał:Tomasz Szymański
  

Wróć

Na skróty

Aktualności
Organizacja
Składniki majątku
Zamówienia publiczne
Galeria
Kontakt

Organizacja i bezpieczeństwo

Jednostki PSP
Prewencja
Porady

Praca i służba

Zasady rekrutacji
Nabór
Ośrodek szkolenia
Historia
Psycholog

Publicznie dostępne wykazy i informacje

Wykaz rzeczoznawców
Informacje związane z poważnymi awariami przemysłowymi