***24.11.2017r. Widuchowa pow. buski, Ok. godz. 7:10 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze powiatowej. 4 osoby zostały zabrane do szpitala, w tym jedno dziecko. W działaniach udział brały: ZRM, Policja, 5 zastępów Straży Pożarnej.***23.11.2017r. Suchedniów, pow. skarżyski. Wypadek z udziałem 2 samochodów osobowych. Jedna osoba poszkodowana odwieziona zastała do szpitala. W akcji ratowniczej brało udział 4 zastępy straży pożarnej***22.11.2017; 07:21,Bidziny pow. opatowski, najechanie samochodu ciężarowego cysterny (przewożącego azotan amonu, materiał wybuchowy i zapalniki) na tył samochodu ciężarowego z naczepą przewożącego kruszywo. W zderzeniu poszkodowany został kierowca sam. Scania który został zabrany do szpitala. W działaniach ratowniczych udział brało 7 zastępów straży pożarnej.***
2017-06-09 | Jednostka: KW PSP Kielce

Informacje o szkoleniu rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przepciwpożarowych

  print

Pragniemy poinformować, iż szkolenie dla Rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych rozpocznie się w dniu 9 czerwca 2017 roku o godz. 900 w Centrum Kongresowym Targów Kielce S.A. przy ul. Zakładowej 1 - sala Lambda.

 

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 5 czerwca 2017 roku zakończyliśmy nabór na szkolenie dla rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, które odbędzie się 9 czerwca 2017 roku w „Centrum Kongresowym Targi Kielce”.

 

Zgłoszenia przyjęte po 4 czerwca 2017 roku nie będą rozpatrywane.

 

Ponadto informujemy, iż poniżej został zamieszczony szczegółowy program szkolenia.

 

odnośnik do rejestracjiDodał:Monika Baran-Śnioch
   
   
  
Załączniki:
Informacje_o_szkoleniu.pdf
Program_Szkolenia.pdf

Wróć

Na skróty

Aktualności
Organizacja
Składniki majątku
Zamówienia publiczne
Galeria
Kontakt

Organizacja i bezpieczeństwo

Jednostki PSP
Prewencja
Porady

Praca i służba

Zasady rekrutacji
Nabór
Ośrodek szkolenia
Historia
Psycholog

Publicznie dostępne wykazy i informacje

Wykaz rzeczoznawców
Informacje związane z poważnymi awariami przemysłowymi